Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Poczta   Rejestracja   Zaloguj   Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Leszek Kuzaj w "Zakupie kontrolowanym"
Autor Wiadomość

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   Leszek Kuzaj w "Zakupie kontrolowanym"

Hajla chłopaki!

Dla niewtajemniczonych "Zakup Kontrolowany" to program motoryzacyjny. Zawsze mamy tam zwykłego obywatela, któy chce kupić jakiś typ samochodu, dysponując określonym budżetem. Program prowadzi kapitalny matoł, który cały czas opowiada głupie żarty, ma okropną tonację i barwę głosu, niewspominając o mowie ciała. Poza tym koleś wogóle nie zna się na samochodach... Podobno ma integre type r, ale mi się zdaje, że z matchboxa.

W świątecznej edycji do programu zaproszono Leszka Kuzaja... Kuzi na plan przyjechał nowym 911 Turbo, ubrany jak taka 40 letnia poruchawka z grubym portfelem. Generalnie porsche już na dzień dobry mnie powaliło. Temat przewodni to kupno samochodu do około 500 tys złotych. Przygotowano 4 samochody: nowy Jaguar XK, BMW M6, Range Rover Sport Supercharged i Ferrari 360 Modena.

Kuzi trochę na początku spięty, całkiem nieźle się rozkręcił w trakcie programu. Na pierwszy ogień poszedł Jag. Lesiu od razu wyśmiał mini tarcze hamulcowe(yeah) i drewno w środku słabej jakości. Stwierdził, że jak zacznie ubierać futra to może mu spasuje biała skóra na siedzeniach. Dodał, że 300 koni w tyle ważącym aucie raczej nie powala.

Następnie M6, wnętrze z czerwoną skóra określił jako damskie. Pochwałił silnik, coś tam pustawiał bokiem w warszawskim ruchu, ale bardzo narzekał na elektronikę. Podsumował, że dla niego samochód ma bardziej charakter limuzyny niż sportowego wozu.

Potem w obroty wzięty został Range. Wnętrze naszemu upalaczowi spasiło, niby lepiej się rozpędzał niż Jag, jedynie komfort jazdy jak na SUVa na daremny. Poza tym z zewnątrz Lesiu autko bardzo polubił.

Na koniec Ferarka. Podobno wcześniej nie jeździł nigdy samochodami z Modeny. Letnia opona, a trochę zimowe warunki spowodowały, że nawet na kamerze filmejącej środek widać było, że auto wariowało. Widać, że Kuzi nie odpuszczał i to mi się podobało. Poza tym skomplementował dźwięk silnika i wyśmiał skrzypienie elementów w środku.

Ogólnie podobało mi się, że "nasz" rajdowiec" mówił to co myśli, rzucił paroma niezłymi żartami, czasem trochę zbyt prezesowsko się zachowywał, ale jak się ma parę subaraków- rajdówek w garażu, najnowszego"zawsze" prosiaka i wręcz za duży biały kołnierzyk do bardzo drogiego granatowego swetra, to można sobie na prezesostwo pozwolić.

Wrzuciłem to na motorsport,bo fajnie w programie motorsportem powiało...gdyby nie tylko ten prowadzący pedałek.
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

Nie mam tefałen turbo ale czy to prowadzi ten gościu który uśmiecha w tą strone co linda czyli do dołu? :) Taki brunet...
Pamietam ze prowadził programy jakby bez emocji....
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

michool_vt 
Kilo Pangi - 9,99
8]


auto: stara beta
silnik:: ...
moc: 280km
Pomógł: 63 razy
Dołączył: 29 Mar 2006
Skąd: olkusz

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

-Jaga kupilby gosposi :) (jakby miał)

-bmw mialo takie cos w srodku

ten kredens to porazka

-ferrarka dala rade , widac bylo ze Kuzi sei dobrze bawil w niej :D

troszke polewalem jak widzialem prowadzacego kurczowo trzymajacego sie fotela i drzwi :D
 
 
 

M 
HEJTER
ZJEBYWACZ TEMATÓW

auto: BMW
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Gru 2005
Skąd: Kraina Grzybów

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

Dobrze ze jadac ferarka Kuzi nie zrobil tego co kiedys miewal w zwyczaju.... urwac kółko na pierwszym zakręcie :D
_________________
Samochody to ZUO!
 
 

szymlorek 
ide na marsz samotnych kobiet

auto: brak
silnik:: brak
moc: 1km
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 24 Lut 2006
Skąd: Wch

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

Program prowadzi Adam Kornacki ten z WSMP bodajże i imho całkiem fajny prezenter, napewno o niebo bardziej kompetentny niż martyna a i z odcinka na odcinek bardziej zabawny i naturalny niż ciągle poważna podstarzała gwiazda automaniaka ;)

Lesiu szczery do bulu i i fajnie prowadził Range'a taki przygarbiony jak rasowy zgredzik :D
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

eM napisał/a:
Dobrze ze jadac ferarka Kuzi nie zrobil tego co kiedys miewal w zwyczaju.... urwac kółko na pierwszym zakręcie :D


Haha, dokładnie o tym samym myślałem...

[ Dodano: Nie 24 Gru, 2006 ]
szymlorek napisał/a:
Program prowadzi Adam Kornacki ten z WSMP bodajże i imho całkiem fajny prezenter, napewno o niebo bardziej kompetentny niż martyna a i z odcinka na odcinek bardziej zabawny i naturalny niż ciągle poważna podstarzała gwiazda automaniaka ;)

Lesiu szczery do bulu i i fajnie prowadził Range'a taki przygarbiony jak rasowy zgredzik :D


Nie wiem czy ten koleś coś się ściga, czy nie...w sumie to jak masz kasę i zero talentu to też możesz być rajdowcem/wyścigowcem(patrz wyścigi i gorsza połowa stawki w N4).
Pan Adam przypomina mi typa którego poznajesz na imprezie i który jak rzep cały czas Cię zagaduje opowiadając głupie dowcipy. Poza tym, sorry, ale z tego co mówi w programie to w nie ma wiedzy i tyle. Chyba, że struga debila, by dotrzeć do przeciętnego odbiorcy. Tak czy owak minus.

Ale to pewno kwestia gustu, więc jeśli komuś odpowiada to dobrze.

Teksty Kuziego o kupnie Jaguara dla gosposi i kredensie w M6 były dobre. To się nazywa prezes :D
 
 

strick 
6950 spammer!

auto: MZK KZK PKP
silnik:: zależy który
moc: jest w tobiekm
Pomógł: 33 razy
Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Katowice

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

Dobre było jak Kuzi powiedział że Reange nie ma pneumatycznego zawieszenia :D
Nagle ja mówie, przeca on ma, Adam musiał to usłyszec i taka sama była jego odpowiedz :D
_________________
...
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

prowadzacy - adam kornacki jest ok. kiedys byl taki jak mowisz ale rzeczywiscie widac poprawe. O wiedzy sie nie zgodze bo wie napewno wiecej niz niektorzy 'dziennikarze' z naszej motoprasy... Z tego co wiem to jest z bardzo motoryzacyjnej rodziny. A z tego co widac w programach ktorych prowadzi to ze bardzo sie stara. I mimo ze go na poczatku tnv turbo nie lubilem to teraz widac poprawe. A ze nie codziennie sie prowadzi swoj program z rajdowcem w ferrari i limitem kasy 500tys to co innego. ciekawe kto by sie nie stresowal. to raz.
Dwa, ze w tym programie bylo widac jaki jest kuzaj (abstraCHUJac od tego jakim jest rajdowcem) prywatnie. A jest po prostu strasznym prostakiem i burakiem. Az mi bylo glupio jak to ogladalem. Ci sie staraja, zalatwiaja mu auta z kosmosu, a ten sie zachowuje jak rozkapryszony ruski car i im wymysla jakie to te auta sa hujowe. ZERO klasy. A jego teksy, sorry, zenada. Jakbym tam byl, to nawet jakbym tak myslal, to bylo mi glupio tak pierdolic.

Marek23 napisał/a:
Podobno ma integre type r, ale mi się zdaje, że z matchboxa.
z tego co slyszaken to chyba ma sti...
Marek23 napisał/a:
ubrany jak taka 40 letnia poruchawka z grubym portfelem
:566: jakis normalny sweter i koszula? :566:
Marek23 napisał/a:
Stwierdził, że jak zacznie ubierać futra to może mu spasuje biała skóra na siedzeniach.
i to jest ten fajny zart?
Marek23 napisał/a:
Dodał, że 300 koni w tyle ważącym aucie raczej nie powala.
jag jest z aluminium... i to nie ma byc agresor tylko elegancki dupowozik ktory harmonijnie sie jakos tam odpycha...
ja bym go nie uznawal za ostre sportowe auto.
Marek23 napisał/a:
Następnie M6, wnętrze z czerwoną skóra określił jako damskie
ciekawe czy slyszal o ilosci opcji skonfigurowania wnetrza? Kazdy lubi co innego. Mozna tam miec wszystko w karbonie...
Marek23 napisał/a:
Range. Wnętrze naszemu upalaczowi spasiło, niby lepiej się rozpędzał niż Jag, jedynie komfort jazdy jak na SUVa na daremny
to byl range sport. odkomfortu jest ten wiekszy i normalny np vogue...
Marek23 napisał/a:
Ogólnie podobało mi się, że "nasz" rajdowiec" mówił to co myśli, rzucił paroma niezłymi żartami, czasem trochę zbyt prezesowsko się zachowywał, ale jak się ma parę subaraków- rajdówek w garażu, najnowszego"zawsze" prosiaka i wręcz za duży biały kołnierzyk do bardzo drogiego granatowego swetra, to można sobie na prezesostwo pozwolić.
Marek23 napisał/a:
Teksty Kuziego o kupnie Jaguara dla gosposi i kredensie w M6 były dobre. To się nazywa prezes
he? :zly2: :zly2: :zly2: :zly2: :zly2:
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

Ja go nie lubie. Taki tam frajerzyna który jara sie tym ze jest duzo schowków, ze gałka zmiany biegów dobrze lezyw dłoni . Nie wiem, wymagam wiecej . Odpalam top gear - niezłe show, fajnie sie oglada, odpalam fifth gear - profesjonalne podejscie do wszystkiego. Bubunio w tvn turbo jest smieszny i tyle . Już lepszy jest ten ziom młody który prowadzi legendy prl'u. Ma jakas tam styl ( podobny do wołoszanskiego ) olbrzymia wiedza i zajawka na stare samochody. Fakt , chodzi ciagle w kabrioletach/limuzynach z szyszkami ale podobno tak już ma.

Generalnie - marek znowu mnie rozjebał " KAPITAN MATOŁ " HEHEHHEHEHEHEH, jimmuś, kazdy ma swoje jakieś tam zdanie, nie warto przekonywać. Co do śmiechawy z tekstów kuzaja - znowu. Konrad lubi jak sie z jego starej nabijamy, a anjas bardziej wysublimowane zarty :D

Halla boys !!
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

Michał napisał/a:
Taki tam frajerzyna który jara sie tym ze jest duzo schowków, ze gałka zmiany biegów dobrze lezyw dłoni . Nie wiem, wymagam wiecej . Odpalam top gear - niezłe show, fajnie sie oglada, odpalam fifth gear - profesjonalne podejscie do wszystkiego.
ziom ale wiadomo ze jak porownujesz z gearami to huj z tego wyjdzie...

Michał napisał/a:
jimmuś, kazdy ma swoje jakieś tam zdanie, nie warto przekonywać.
hehee dobre... w takim razie ja tylko wyrazam swoje :D
Michał napisał/a:
Konrad lubi jak sie z jego starej nabijamy, a anjas bardziej wysublimowane zarty
:DDDD
 
 

Michał 
Penetrator


auto: Mazda MX5
silnik:: 1596
moc: 110km
Pomógł: 78 razy
Dołączył: 04 Gru 2005
Skąd: Warszawa Wola

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

jest git ?? :564:
Oczywiscie ze wyrażasz swoje i ja to bardzo doceniam i nie bede negował !!
 
 
 

Marek23 
Gonna giv'm a cziken?

auto: gc8r
silnik:: 2.0
moc: 280km
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Sty 2006
Skąd: Rbk/Krk

Wysłany: Pon 25 Gru, 2006   

Jimek, cieszę się, że ktoś ze mną polemizuje. Może tak ogólnikowo odpowiem... Ale do rzeczy...

Akurat w tym odcinku programu chodziło o to by był kontrowersyjny, inny, wyjątkowy. Lesiu komentował auta takie jak były. Ty chyba nie rozumiesz idei programu. Co z tego, że Jag jest komfortowym autem do bujaki, dla Pana Kuzaja jest wolnym ciężkim słoniem( argument z alu jest bezsensu, zobacz ile waży). Bo to Kuzaj wybierał sobie auta i tyle. Miał mówić, że mu się podobają, skoro tak nie było? A, że w M6 jest wiele sposobów konfiguracji wnętrza? Akurat do konsoli podstawionego modelu słowo kredens pasuje jak ulał i nie ma nic wspólnego ze sportem. Jak by wszystko miało być ślicznie i ładnie komentowane to po co tam Kuzaj? Jeżeli nie rozumiesz określenia"40 letnia poruchawka" i lekkiej ironi w tym zawartej, to nie komentuj tego.

I na koniec żarty. Po pierwsze to Kuzi jest rajdowcem, nie dyplomatą, pisarzem czy mężem stanu. Wystąpił w programie motoryzacyjnym,nie filmie według zasad Dogmy.
Jego teksty nie były specjalnie wyszukane, ale co z tego? Mnie bawi szeroki wachlarz komizmu i akurat ten nazwijmy go "uliczny" też jest śmieszny. Ale jeśli Ciebie bawi tylko humor rodem z filmów Allena, to ok. Okaż jednak trochę tolerancji, bo to ona jest kwintesencją inteligencji. A rozumiem (i widzę), że do osób inteligentnych się zaliczasz.

Na koniec dodam, że jeśli odpowidają Ci głupie hasełka Adama, ale razi Cię żart Kuzaja, to może po prostu masz osobiste uprzedzenia do naszego rajdowca. Bo dogaduchy i puenty pana Adama są głupie, dziecinne i nietrafione. Komentarz typu "zacisk jak młot" plus jego mimika twarzy i podnieta w głosie mnie załamuje. STI ma do życia, a hondą ściga się na torze. Jeździ daremnie, na Subarakach nie zna się wogóle, co udowodnił kiedy gość programu rozważał kupno wrxa...

W ramach ciekawostki Adam tak opisał prowadzenie STI" wjeżdża do środka zakrętu i nie chce wyjeżdżać na zewnątrz". Super, po prostu kurwa super...

Ogólnie życzę Ci wesołych świąt :564:

PS. Nie jestem żadnym mega fanem Kuzaja, ale przesadne anty nastawienie niektóych do jego osoby pachnie mi średniowieczem.
 
 

royb
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Cóż za konwersacja, wymiana zdań, jak tu kulturalnie na hothatch'u :)

Panowie to tylko program, są święta, nie spinajcie się :)
 
 

anjas 
Penetrator
Szok tato QP


auto: Izera RS
silnik:: H00Y
moc: 51kWkm
Pomógł: 81 razy
Dołączył: 13 Gru 2005
Skąd: bobrowinów

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Mnie kiedyś wkurzał ten Adam, ale wkurza mnie coraz mniej... albo on się poprawił, albo mój poziom tolerancji wzrósł znacząco.
A program "zakup kontrolowany" lubię ogądać, ale często się wkurzam, że poszukujący wybiarają zupełnie inne samochody niż ja bym wybrał :)
 
 
 

JIMEK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

nie chce mi sie w to wnikac jeszcze raz bo zmeczony jestem wlasnie wstalem. Chodzilo mi o to ze ogladalem ten sam program co wszyscy i mialem tam jakies refleksje na goraco... Nawet nie w stylu 'nienawidze kuzaja' bo zawsze totalnie mi zwisal i powiewal. Dziwilo mnie tylko czemu zachowanie kuzaja traci troche jakąs pozą pt. Fafarafa co to nie ja, nic mi nie pasuje, skromnosc jest dla frajerkow, dostalem premie i teraz szanujcie mnie i sprobujcie mnie zadowolic, moze wam sie uda. A Idea programu (ktora moze rozumiemy inaczej) polegala na wyjatkowych autach. Nie sadze ze producent programu postanowil ze na swieta zaprosi jakiegos buraka zeby ten sobie ponarzekal, porozsiewał troche minusami i byl niesympatyczny (mowiac delikatnie). :554: chyba nie o to chodzilo...

No wiec ogladajac mialem swoje jakies przemyslenia, napisalem nawet w shoutboxie o programie jak siedzialem z laptokiem i go ogladalem, potem wchodze i widze temat do rozmowy, fajnie. Ale czytajac totalnie zdębiałem patrzac na to jak ZUPELNIE ODWROTNIE to odebrales. Ze burak byl fajny, ze jakies niskolotne teksty okazaly sie byc swietnymi zartami a zajebiste auta, hujowymi... No coz...
i pewnie jakbys tak nie napisal to bys mnie nie sprowokowal do odpisania... A tak dzieki Tobie mamy dyskusje. Mam nadzieje tylko ze dyskusje dalej na poziomie i nie bedziesz mnie dalej prowokowal do jakis niecnych slow kwestionujac moj czy czyjs intelekt.
Marek23 napisał/a:
Miał mówić, że mu się podobają, skoro tak nie było?
nie, mogl zachowac chociaz źdźbło (trudne slowo) klasy...
Marek23 napisał/a:
Jeżeli nie rozumiesz określenia"40 letnia poruchawka" i lekkiej ironi w tym zawartej, to nie komentuj tego.
dobra. bo rzeczywiscie nie rozumiem...
Marek23 napisał/a:
Po pierwsze to Kuzi jest rajdowcem, nie dyplomatą, pisarzem czy mężem stanu.
no wlasnie. I tak go traktujmy a nie jako czolowego mysliciela i dyktatora opinii i trendow i co gorsza poczucia humoru...
Marek23 napisał/a:
Ale jeśli Ciebie bawi tylko humor rodem z filmów Allena, to ok.
zgadza sie. Bawi. Ale rowniez jak konrad jezdzi po michale i viz-a-vi, albo jak ktos publicznie popelni fłaje...
Marek23 napisał/a:
Na koniec dodam, że jeśli odpowidają Ci głupie hasełka Adama, ale razi Cię żart Kuzaja, to może po prostu masz osobiste uprzedzenia do naszego rajdowca.
powtarzam - kornacki mi wisi, kuzaj tez wisial do tej pory i powiewal i zadnych uprzedzen nie mialem przed programem. Uprzedzenia jakies posiadlem to tylko do tego co napisales :)
Marek23 napisał/a:
PS. Nie jestem żadnym mega fanem Kuzaja, ale przesadne anty nastawienie niektóych do jego osoby pachnie mi średniowieczem.
oj stary wlasnie o to chodzi ze zaczalem ta dyskusja bo zapachnialo mi jakimis fanatyzmem, jakbym czytal wypowiedzi fanek piotra rubika na jego forum. No kuuurwa... Dokladnie o to chodzi ze mialem wrazenie jakby Kuzaj byl Twoim wujkiem. Jesli tak jest to sie przyznaj, wtedy wszyscy napisza ze go lubia i sie skonczy temacik zanim sie zaczna wycieczki osobiste... :)
Wesolych, tymbardziej i ja zycze!

i podpisuje sie renkamy y nogamy pod tym co napisala moja kolezanka Anja S. buzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Design by: DesignerCase.net fitting by szpak
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13